סנפיר ציוד צלילה, נעים להכיר

המותגים שלנו

“סנפיר” היא היבואנית הבלעדית הרשמית בישראל של החברות המובילות בתחום הצלילה הספורטיבית והצלילה הטכנית: Scubapro, Halcyon, Xdeep, SANTI ו – Sea Life .

חברת “סנפיר” ציוד צלילה בע”מ, מראשוני היבואנים של ציוד צלילה לישראל, וממקימי בית הספר לצלילה “סנפיר” בנמל יפו ולאחר מכן בנמל תל-אביב הישן, נוסדה בשנת 1969 על ידי מר שלוי ישי.

“סנפיר”החלה את דרכה בחנות קטנה בדרום תל-אביב ובבית ספר לצלילה “סנפיר” בנמל יפו, עם השנים התפתחה החברה ועברה לנמל תל-אביב הישן ובהמשך הדרך חזרה עברה לדרום תל-אביב ופתחה חנות מרווחת יותר לטובת קהל לקוחותיה.

במהלך השנים הסבה החברה את שמה ל-“סנפיר” מוניטין צלילה (2000) בע”מ .

בשנת 2008 החליטו בעלי החברה לשנות את שיטת השיווק של “סנפיר”על מנת לתת מענה לתנאי השוק החדשים שנוצרו, הוחלט להתחיל ולשווק את הציוד המיובא על ידי החברה באמצעות האתר הנוכחי, ובמקביל לסגור את החנות,על מנת שלקוחות החברה, חדשים וישנים יוכלו להנות ממחירים אטרקטיביים במיוחד.

חברת “סנפיר” מוניטין צלילה (2000) בע”מ עוסקת ביבוא, שיווק ומכירת ציוד צלילה ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, לקוחותינו נהנים מיעוץ אישי בהתאמת ציוד הצלילה, וכן משרותי טיפול ותחזוקה ברמה הגבוהה ביותר של מערכות נשימה וציוד הצלילה. .